Tursab 13225 Nolu Heryervillacom Turizm Seyahat Acentası Olarak 1992 senesinden beri, faaliyet gösterdiğimiz birçok sektör için şehrimizde ve ülkemizde, uzman çalışma arkadaşlarımız ve beklenenin üzerinde “ müşteri memnuniyeti “ ilkemizle, “ en iyilerin “ seçimi olmaya devam ediyoruz.


Antalya gibi ülkemizin eşsiz güzelliklerine sahip olan ve Dünya’nın birçok ülkesinden yılın her ayında yüzbinlerce yerli & yabancı turist ağırlayan şehrimizde, verdiğimiz hizmetler ve faaliyete geçirdiğimiz işletmelerimiz ile fark yaratmaya devam ediyoruz.

20 seneye yakındır faaliyette olan Visa İnşaat olarak faaliyete geçirdiğimiz Hamburg Taşımacılık Oto. Tur. İnş. Eml.San. ve Tic Ltd. Şti. heryervilla.com platformuyla şimdi Akdeniz ve Egedeki lüks villalarda tatil fırsatını sizlere sunuyor.

* Otel,
* Restaurant,
* İnşaat,
* Emlak ve Tadilat


Dâhil birçok alanda Antalya’da iz bırakan işlerin altına imzamızı atmaya devam ediyoruz.


Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda, %100 müşteri ve çözüm ortaklığı memnuniyetinin yanı sıra, yarattığımız farkın hizmet öncesi ve sonrasında da sizlerde iz bırakacağına inanıyoruz.

Alanında uzman ekibimizin sektörümüzde göstermiş olduğu başarı sayesinde siz ve daha birçok müşterimizin hayatlarında yer ediniyoruz. Bu güvene ve inanca, elimizden gelenin en iyisi ile karşılık verdiğimizden emin olun. Bize olan güveniniz için, 1992’den beri aynı Visa İnşaat azmi, özgüveni ve samimiyetiyle teşekkür ederiz.